Deurnese Zwemvereniging Triton '62
Mijn Triton
Fotogalerij
SwimTrack
Abe Kuiper
Arnoud Arts
Beau Smits
Dirk Kerkers
Femke Hendrikx
Frieda Kuiper
Hanna Fransman
Hein Serrarens
Jaap Bouwmans
Kayane Azadian
Len Proenings
Lennard Arts
Lieve Bakker
Lisa Karel
Loek Proenings
Luna Jacobs
Lynn Geilenkirchen
Maria Azadian
Michelle van Dijk
Mila Hermans
Rens van der Velden
Rens Bouwmans
Rifke Scheepers
Rik Fransen
Rins Welten
Robbert Poortman
Roobin Arts
Sophie Runia
Stiene Kuiper
Teijer Scheepers
Thijn Runia
Tijn Welten
Contact
Facebook
Twitter
Instagram
E-mail
WhatsApp
Toggle navigation
Verenigingsinfo
Informatie
Kledinglijn
DZT'er van het jaar
Bestuur
Lidmaatschap
Lid worden/zijn
Contributie
SOET 2001
Steun de vereniging
Historie
Vertrouwenspersoon
Laco sportcentrum Deurne
Zwemmen
Informatie
ZWEMSOOS
Zwemmen volwassenen
Zwangerschapszwemmen
Klachtenprocedure
Wedstrijdzwemmen
Informatie
Jaarplanning
Openwaterzwemmen
Uitslagen
Competitiewedstrijden
Minioren Junioren Circuit
Solowedstrijden
Overige wedstrijden
Masters
Clubkampioenschappen 2019
Limieten
Clubrecords
Overzicht
Vrije slag
Schoolslag
Rugcrawl
Vlinderslag
Wisselslag
Estafette
Masterrecords
Vrije slag
Schoolslag
Rugcrawl
Vlinderslag
Wisselslag
Zwemslag ranglijst
PR-ranglijst
Wedstrijdsoorten
Waterpolo
Informatie
Wedstrijdrooster
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Dames 1
Jongens onder 17
Gemengd onder 15
Gemengd onder 13
Minipolo
Jongens onder 17 jaar
seizoen 2022/2023
Pieter Beaumont
Tijn Welten
Coach: Luuk Smits
Coach: Lennard Arts
Jasper van Calis
Jelle Schlösser
Job van Dijk
Coach: Eline Seelen
Finn van Nuenen
Koen van Tetrode
Maurits Beaumont
Jordi van Nuenen
Rens Beulen
Joris van Hout
Rik Fransen
Tigo Hullegie
Coach: Rianne van der Heijden
Uitslagen
Stand
Kruistabel
Wedstrijdschema
Grafiek
Statistieken
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Speelronde 22 van 22-04-2023 tot 23-04-2023
za 22 apr '23
18:00u
PSV BJ2
-
De Warande BJ1
31
-
2
zo 23 apr '23
17:15u
DZT'62 BJ1
-
Lutra BJ1
19
-
2
18:10u
De Rog BJ1
-
Arethusa BJ1
3
-
9
<=