Competitierooster
seizoen 2020/2021

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag
 
3 okt. 2020 18:00 De Treffers BJ1 - Jongens onder 17 4  -  10
  18:05 DBD 4 - Heren 4 13  -  12
  18:15 VZV Njord 3 - Dames 1 3  -  7
  21:30 PSV 3 - Heren 2 7  -  6
4 okt. 2020 17:30 Gemengd onder 15 - De Treffers CG1 12  -  6
  18:25 Heren 1 - Watervlo 1 16  -  14
  19:30 Heren 3 - DBD 2 9  -  10
 
10 okt. 2020 18:45 HZPC 2 - Heren 3 5  -  10
  19:10 Zeester-Meerval CG1 - Gemengd onder 15 afgelast
11 okt. 2020 14:15 Gemengd onder 13 - De Rog DG1 26  -  3
  15:00 Heren 4 - Thalassa 2 4  -  11
  16:00 Heren 1 - ZPC De Zeeuwse Kust 1 afgelast
  17:05 Dames 1 - VZV Njord 2 7  -  6
  17:50 Heren 2 - Polar Bears 4 afgelast
 
24 okt. 2020 18:15 Nayade Classic 1 - Dames 1 afgelast
  19:15 SBC2000 2 - Heren 2 afgelast
25 okt. 2020 17:30 Gemengd onder 13 - DBD DG1 afgelast
  18:15 Heren 3 - De Vennen 2 afgelast
  19:00 Heren 4 - Gorgo 1 afgelast
 
31 okt. 2020 18:15 SWNZ (SG) 3 - Heren 4 afgelast
  19:15 Gemengd onder 15 - DBD CG1 afgelast
  20:00 Heren 2 - MNC Dordrecht 4 afgelast
  20:10 Arethusa 2 - Heren 3 afgelast
  21:00 Dames 1 - De Rog 1 afgelast
1 nov. 2020 17:00 Jongens onder 17 - De Krabben BJ1 afgelast
  18:00 Heren 1 - De Dolfijn 1 afgelast
 
7 nov. 2020 14:45 PSV BJ2 - Jongens onder 17 afgelast
  15:15 Nuenen CG1 - Gemengd onder 15 afgelast
  19:00 Argo 2 - Heren 4 afgelast
  19:45 Argo 1 - Dames 1 afgelast
  20:00 De Treffers 1 - Heren 1 afgelast
8 nov. 2020 17:30 Gemengd onder 13 - PSV DG1 afgelast
  18:15 Heren 2 - VZV Njord 2 afgelast
  19:15 Heren 3 - SBC2000 3 afgelast
 
14 nov. 2020 17:00 HZPC DG1 - Gemengd onder 13    -   
15 nov. 2020 15:00 Jongens onder 17 - VZV Njord BJ2    -   
  15:45 Dames 1 - De Treffers 2    -   
  16:45 Heren 1 - ZVVS 1    -   
  17:50 Heren 4 - AquAmigos 5    -   
  19:00 De Rog 2 - Heren 3    -   
 
21 nov. 2020 17:15 Hellas-Glana 2 - Heren 3    -   
  18:00 VZV Njord 1 - Heren 1    -   
  18:00 Gorgo 2 - Heren 4    -   
  18:15 Argo CG1 - Gemengd onder 15    -   
22 nov. 2020 16:15 Gemengd onder 13 - Merlet DG1    -   
  17:00 Heren 2 - Wiekslag 2    -   
  18:00 Dames 1 - De Dokkelaers 1    -   
 
28 nov. 2020 16:15 Lutra DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:00 Gorgo 1 - Heren 4    -   
  21:30 De Treffers 2 - Heren 2    -   
29 nov. 2020 15:00 Gemengd onder 15 - Arethusa CG1    -   
  16:00 Heren 1 - De Vennen 1    -   
  17:05 Heren 3 - PSV 4    -   
  18:05 Dames 1 - DBD 1    -   
 
5 dec. 2020 15:00 SBC2000 CG1 - Gemengd onder 15    -   
  17:00 Thalassa 2 - Heren 4    -   
6 dec. 2020 15:30 Jongens onder 17 - DBD BJ1    -   
  16:30 Heren 1 - Z&PC Rotterdam 1    -   
  17:35 Heren 2 - ZPC AMERSFOORT 4    -   
6 dec. 2020 19:00 De Treffers 3 - Heren 3    -   
 
12 dec. 2020 15:15 VZV Njord DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:15 Waterproof 1 - Dames 1    -   
  17:45 BZ&PC (Boxmeer) BJ1 - Jongens onder 17    -   
  20:00 Argo 2 - Heren 4    -   
13 dec. 2020 15:00 Gemengd onder 15 - AquAmigos CG1    -   
  16:00 Heren 1 - Sassenheim 1    -   
  17:05 Heren 3 - De Warande 2    -   
  18:05 Heren 2 - PSV 3    -   
 
19 dec. 2020 20:00 Katwijk 1 - Heren 1    -   
 
9 jan. 2021 18:00 Gorgo 2 - Heren 4    -   
  19:00 Polar Bears 4 - Heren 2    -   
  19:30 VZV Njord 3 - Heren 3    -   
10 jan. 2021 17:00 Heren 1 - Wiekslag 1    -   
  17:15 TRB-RES CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:05 Dames 1 - Arethusa 2    -   
 
16 jan. 2021 17:00 De Treffers CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:10 DBD 2 - Heren 3    -   
  20:35 d'ELFT 1 - Heren 1    -   
17 jan. 2021 17:00 Jongens onder 17 - De Treffers BJ1    -   
  17:45 Dames 1 - VZV Njord 3    -   
  18:30 Heren 2 - SBC2000 2    -   
  19:30 Heren 4 - DBD 4    -   
 
23 jan. 2021 16:00 VZV Njord 2 - Dames 1    -   
  19:15 Gemengd onder 15 - Zeester-Meerval CG1    -   
  20:00 Heren 3 - HZPC 2    -   
  21:15 Heren 1 - Katwijk 1    -   
24 jan. 2021 18:30 De Rog DG1 - Gemengd onder 13    -   
 
30 jan. 2021 15:35 DBD DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:00 Gorgo 1 - Heren 4    -   
  18:45 VZV Njord 2 - Heren 2    -   
  18:50 De Vennen 2 - Heren 3    -   
  19:30 Watervlo 1 - Heren 1    -   
31 jan. 2021 17:00 Gemengd onder 15 - VZV Njord CG2    -   
  17:45 Jongens onder 17 - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1    -   
  18:30 Dames 1 - Nayade Classic 1    -   
 
6 feb. 2021 16:00 DBD CG1 - Gemengd onder 15    -   
  19:10 De Krabben BJ1 - Jongens onder 17    -   
  19:15 ZPC De Zeeuwse Kust 1 - Heren 1    -   
7 feb. 2021 16:00 Heren 3 - Arethusa 2    -   
  17:00 Heren 2 - ENC Arnhem (SG) 2    -   
  18:00 Heren 4 - SWNZ (SG) 3    -   
  18:25 De Rog 1 - Dames 1    -   
 
27 feb. 2021 15:00 SBC2000 3 - Heren 3    -   
  18:00 Wiekslag 2 - Heren 2    -   
28 feb. 2021 12:30 PSV DG1 - Gemengd onder 13    -   
  17:00 Gemengd onder 15 - Nuenen CG1    -   
  17:45 Jongens onder 17 - PSV BJ2    -   
  18:30 Dames 1 - Argo 1    -   
  19:15 Heren 4 - Argo 2    -   
 
6 mrt. 2021 16:00 VZV Njord BJ2 - Jongens onder 17    -   
  18:25 De Dolfijn 1 - Heren 1    -   
  18:30 AquAmigos 5 - Heren 4    -   
  19:30 De Treffers 2 - Dames 1    -   
7 mrt. 2021 17:30 Gemengd onder 13 - HZPC DG1    -   
  18:15 Heren 3 - De Rog 2    -   
  19:15 Heren 2 - De Treffers 2    -   
 
13 mrt. 2021 17:00 Merlet DG1 - Gemengd onder 13    -   
  18:30 De Dokkelaers 1 - Dames 1    -   
  19:45 ZPC AMERSFOORT 4 - Heren 2    -   
14 mrt. 2021 15:15 Gemengd onder 15 - Argo CG1    -   
  16:15 Heren 1 - De Treffers 1    -   
  17:20 Heren 3 - Hellas-Glana 2    -   
  18:20 Heren 4 - Gorgo 2    -   
 
20 mrt. 2021 15:35 PSV 4 - Heren 3    -   
  17:10 ENC Arnhem (SG) 2 - Heren 2    -   
  17:45 Arethusa CG1 - Gemengd onder 15    -   
  18:35 DBD 1 - Dames 1    -   
  18:55 ZVVS 1 - Heren 1    -   
21 mrt. 2021 16:00 Gemengd onder 13 - Lutra DG1    -   
  16:45 Heren 4 - SWNZ (SG) 3    -   
 
27 mrt. 2021 15:15 VZV Njord CG2 - Gemengd onder 15    -   
  17:00 Thalassa 2 - Heren 4    -   
  17:15 ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 - Jongens onder 17    -   
28 mrt. 2021 16:00 Dames 1 - Lutra 2    -   
  17:00 Heren 1 - d'ELFT 1    -   
 
10 apr. 2021 17:45 Lutra 2 - Dames 1    -   
  17:45 MNC Dordrecht 4 - Heren 2    -   
  18:00 DBD BJ1 - Jongens onder 17    -   
11 apr. 2021 15:00 Gemengd onder 15 - SBC2000 CG1    -   
  15:45 Heren 3 - De Treffers 3    -   
  17:00 Heren 1 - VZV Njord 1    -   
  18:05 Heren 4 - DBD 4    -   
 
17 apr. 2021 15:30 De Vennen 1 - Heren 1    -   
  18:00 De Warande 2 - Heren 3    -   
  20:00 AquAmigos CG1 - Gemengd onder 15    -   
18 apr. 2021 17:30 Gemengd onder 13 - VZV Njord DG1    -   
  18:15 Jongens onder 17 - BZ&PC (Boxmeer) BJ1    -   
  19:00 Dames 1 - Waterproof 1    -   
  19:45 Heren 4 - AquAmigos 5    -   
 
24 apr. 2021 17:55 Arethusa 2 - Dames 1    -   
  19:40 Z&PC Rotterdam 1 - Heren 1    -   
25 apr. 2021 17:00 Gemengd onder 15 - TRB-RES CG1    -   
  17:45 Heren 3 - VZV Njord 3    -   
 
1 mei. 2021 17:00 Sassenheim 1 - Heren 1    -   
 
8 mei. 2021 19:00 Wiekslag 1 - Heren 1    -