Minioren/Swimkick

Minioren/juniorencircuit
seizoen 2021/2022

Uitslag miniorencircuit deel 3
20 maart 2022 Oss

201000345 Len Proenings 50 vl 1:01.07 tt
  50 vl 59.08 tt
  100 vl 2:10.50 *100m
  50 vr 47.31 tt
  100 vr 1:36.58  
  200 wi 3:51.61 *50m
201000895 Thijn Runia 50 vl 48.55 tt
  50 vl 50.42 tt
  100 vl 1:45.91  
  50 vr 41.55 tt
  100 vr 1:25.81  
  200 wi 3:26.01  
201101100 Hanna Fransman 50 vl 1:00.96 tt
  50 vl 1:04.37 tt
  100 vl 2:14.61  
  50 vr 51.70 tt
  100 vr 1:47.30  
  200 wi 4:03.05  
201101210 Rifke Scheepers 50 vl 47.52 tt
  50 vl 49.63 tt
  100 vl 1:47.42 *100m
  50 vr 45.85 tt
  100 vr 1:37.28  
  200 wi 3:41.87 *50m
201200173 Jaro Hermans 50 ru 48.59 tt
  100 ru 1:41.47  
  50 vl 55.32  
  50 vr 37.91  
201201195 Teijer Scheepers 50 ru 1:15.82 tt
  100 ru 2:37.07  
201300930 Sophie Runia 25 ru 27.10  
  25 vr 23.62  

Uitslag minoren circuit deel 2
13-2-2022 Deurne

201000329 Rins Welten 50 ru 46.28 tt
  100 ru 1:34.68  
  50 ss 52.86 tt
  100 ss 1:51.04  
  50 vr 40.14 tt
  100 vr 1:25.04 tt
  200 vr 2:51.92  
201000345 Len Proenings 50 ru 54.06 tt
  100 ru 1:47.08  
  50 ss 54.58 tt
  100 ss 1:53.47  
  50 vr 48.31 tt
  100 vr 1:44.60 tt
  200 vr 3:47.34  
201000895 Thijn Runia 50 ru 44.11 tt
  100 ru 1:28.29  
  50 ss 48.28 tt
  100 ss 1:37.84  
  50 vr 42.02 tt
  100 vr 1:25.80 tt
  200 vr 2:56.22  
201001693 Guus van Dinther 50 ru 47.98 tt
  100 ru 1:39.63  
  50 ss 51.02 tt
  100 ss 1:48.61  
  50 vr 40.49 tt
  100 vr 1:29.46 tt
  200 vr 3:06.82  
201101100 Hanna Fransman 50 ru 57.73 tt
  100 ru 1:57.78  
  50 ss 54.70 tt
  100 ss 2:00.03  
  50 vr 50.30 tt
  100 vr 1:52.72 tt
  200 vr 3:52.00  
201101210 Rifke Scheepers 50 ru 51.01 tt
  100 ru 1:46.73  
  50 ss 50.47 tt
  100 ss 1:46.33  
  50 vr 50.12 tt
  100 vr 1:46.60 tt
  200 vr 3:33.95  
201101788 Lieve Bakker 50 ru 55.50 tt
  100 ru 1:50.72  
  50 ss 55.56 tt
  100 ss 1:58.64  
  50 vr 47.01 tt
  100 vr 1:41.15 tt
  200 vr 3:28.47  
201200173 Jaro Hermans 50 ss 55.04 tt
  100 ss 1:57.08  
  50 vr 40.83 tt
  100 vr 1:28.13  
  100 wi 1:43.96  
201200175 Loek Proenings 50 ss 54.56 tt
  100 ss 1:50.63  
  50 vr 44.91 tt
  100 vr 1:38.15  
  100 wi 1:44.41  
201201195 Teijer Scheepers 50 ss 1:11.49 tt
  100 ss 2:34.42  
  50 vr 1:12.50 tt
  100 vr 2:38.81  
201300930 Sophie Runia 25 ss 27.52  
  50 vr 59.05  

Uitslag minioren clubmeet
28-11-2021 Roosendaal

201000895 Thijn Runia 50 ru 43.08 tt
  100 ru 1:26.85  
  50 ss 49.24 tt
  100 ss 1:39.48  
  50 vr 38.35  
  50 vr 38.69 st.zw
201001693 Guus van Dinther 50 ru 50.06 tt
  100 ru 1:43.52  
  50 ss 52.80 tt
  100 ss 1:55.08  
  50 vr 37.77  
201101100 Hanna Fransman 50 vl 1:00.44  
  50 vr 47.27 tt
  100 vr 1:45.96  
  100 wi 1:56.84  
201101788 Lieve Bakker 50 vl 57.12  
  50 vr 45.37 tt
  100 vr 1:36.14  
  100 wi 1:50.27  
201200173 Jaro Hermans 50 ru 48.28  
  50 ss 57.40 tt
  100 ss 2:02.44  
201200175 Loek Proenings 50 ru 50.44  
  50 ss 55.57 tt
  100 ss 1:56.54  
  50 vr 45.25 tt
  100 vr 1:35.26  
201000895 Thijn Runia 4x50 vr 2:36.65  
201001693 Guus van Dinther        
201200175 Loek Proenings        
201200173 Jaro Hermans        

Uitslag minioren clubmeet deel 3
7-11-2021 Eindhoven

201000329 Rins Welten 50 vl 46.93  
  50 vr 38.11 tt
  100 vr 1:18.71  
  100 wi 1:34.38  
201000345 Len Proenings 50 vl 55.03  
  50 vr 43.84 tt
  100 vr 1:33.64  
  100 wi 1:43.61  
201000895 Thijn Runia 50 ru 43.26 st.zw
  50 vl 41.06  
  50 vr 42.15 tt
  100 vr 1:26.31  
  100 wi 1:28.34  
201001693 Guus van Dinther 50 ru 47.61 st.zw
  50 vl 50.44  
  50 vr 40.26 tt
  100 vr 1:25.12  
  100 wi 1:40.96  
201101100 Hanna Fransman 50 ru 57.39 tt
  100 ru 1:53.80  
  50 ss 53.28 tt
  100 ss 1:53.31  
  50 vr 46.89  
201101210 Rifke Scheepers 50 ru 47.33 tt
  100 ru 1:42.85  
201101788 Lieve Bakker 50 ss 56.08 tt
  100 ss 1:56.95  
  50 vr 45.80  
201200173 Jaro Hermans 50 ru 49.07 tt
  100 ru 1:41.66  
  50 ss 53.89  
  50 vr 39.23  
201200175 Loek Proenings 50 ss 52.78  
  50 vr 45.10  
201201195 Teijer Scheepers 50 ss 1:08.09  
  50 vr 1:01.75  
201000895 Thijn Runia 4x50 wi 2:56.58  
201000329 Rins Welten        
201000895 Thijn Runia        
201000329 Rins Welten        
201001693 Guus van Dinther 4x50 wi 3:26.17  
201200173 Jaro Hermans        
201001693 Guus van Dinther        
201200173 Jaro Hermans        

Uitslag minioren clubmeet deel 2
10-10-2021 Echt

201000329 Rins Welten 50 ru 49.96 tt
  100 ru 1:41.14  
  50 ss 55.23 tt
  100 ss 1:55.81  
  50 vr 37.63  
201000895 Thijn Runia 50 ru 45.29 tt
  100 ru 1:33.94  
  50 ss 49.25 tt
  100 ss 1:42.25  
  50 vr 40.42 st.zw
  50 vr 38.38  
201001693 Guus van Dinther 50 ss 52.98 tt
  100 ss 1:51.82  
  50 vr 39.55  
201101100 Hanna Fransman 50 vl 1:00.99  
  50 vr 50.68 tt
  100 vr 1:48.99  
  100 wi 1:52.41  
201101210 Rifke Scheepers 50 vl 48.60  
  50 vr 45.00 tt
  100 vr 1:37.23  
  100 wi 1:40.90  
201101788 Lieve Bakker 50 vl 59.02  
  50 vr 46.78 tt
  100 vr 1:39.12  
  100 wi 1:47.46  
201200173 Jaro Hermans 50 vl 54.70  
  50 vr 40.90 tt
  100 vr 1:31.66  
201201195 Teijer Scheepers 50 ru 1:06.36  
  50 vr 1:11.53  
201000895 Thijn Runia 4x50 vr 2:38.58  
201000329 Rins Welten        
201001693 Guus van Dinther        
201200173 Jaro Hermans        

Uitslag minioren clubmeet deel 1
26-09-2021 Deurne

201000329 Rins Welten 50 vl 48.67  
  50 vr 42.03 tt
  100 vr 1:27.57  
  100 wi 1:36.13  
201000895 Thijn Runia 50 ru 44.70 st.zw
  50 vl 43.83  
  50 vr 43.03 tt
  100 vr 1:29.35  
  100 wi 1:33.15  
201001693 Guus van Dinther 50 vl 52.93  
  50 vr 40.61 tt
  100 vr 1:27.69  
  100 wi 1:39.81  
201101100 Hanna Fransman 50 ru 57.71 tt
  100 ru 1:55.43  
  50 ss 54.62 tt
  100 ss 1:56.49  
  50 vr 47.87  
201101210 Rifke Scheepers 50 ru 53.01 tt
  100 ru 1:51.49  
  50 ss 49.41 tt
  100 ss 1:49.15  
  50 vr 44.68  
201101788 Lieve Bakker 50 ru 59.09 tt
  100 ru 1:57.32  
  50 ss 53.33 tt
  100 ss 1:52.00  
  50 vr 45.00  
201200173 Jaro Hermans 50 ss 54.14  
  50 vr 41.31  
  100 wi 1:45.84  
201200175 Loek Proenings 50 ss 55.03  
  50 vr 46.20  
  100 wi 1:55.41  
201201195 Teijer Scheepers 50 ss 1:16.32  
  50 vr 1:12.85  
201000895 Thijn Runia 4x50 wi 3:08.15  
201001693 Guus van Dinther        
201200175 Loek Proenings        
201200173 Jaro Hermans